Gjengen som jobber i Bas

Anders Krydsby

Anders Krydsby

Prosjektleder grafisk produksjon

+47 930 85 799

anders.krydsby@bas.no

Anna Bonnegolt

Anna Bonnegolt

Prosjektleder

+47 908 00 525

anna.bonnegolt@bas.no

Are Solberg

Are Solberg

Leder kunder og strategi

+47 911 38 784

are.solberg@bas.no

Arild Horsberg

Arild Horsberg

Daglig leder

+47 926 92 023

arild.horsberg@bas.no

Birgit Bjerke

Birgit Bjerke

Postens Skiltbutikk kundeservice

+47 970 09 982

birgit.bjerke@bas.no

Bard Madsen

Bård Madsen

Leder produkt

+47 975 03 024

bard.madsen@bas.no

Christian Balch Barth

Christian Balch-Barth

Analytiker

+47 922 45 655

christian.balch-barth@bas.no

Dennis Bilde

Dennis Bjørneset

Frontend-utvikler

+47 415 01 287

dennis.bjorneset@bas.no

Evelina Pilibaityte

Evelina Pilibaityte

Digital markedsfører

+47 405 77 233

evelina.pilibaityte@bas.no

Eystein Widar Bråthen

Eystein Widar Bråthen

Fagansvarlig analyse

+47 472 52 601

eystein.brathen@bas.no

Finn Dyrkorn

Finn Dyrkorn

Leder kompetansesenter

+47 951 39 048

finn.dyrkorn@bas.no

Hanne Carlsen

Hanne Carlsen

Produktansvarlig Postens Flyttehjelp

+47 928 33 322

hanne.carlsen@bas.no

Hege Brenne

Hege Brenne

Administrasjon

+47 926 92 000

hege.brenne@bas.no

Helga Stormo

Helga Stormo

Markedsansvarlig

+47 958 08 168

helga.stormo@bas.no

Helga Fardal

Helga Fardal

Leder Postens Flyttehjelp

+47 926 92 093

helga.fardal@bas.no

Herman Grepperud

Herman Grepperud

Performance marketing-spesialist

+47 900 25 290

herman.grepperud@bas.no

Hilde Haustreis

Hilde Haustreis

MA-spesialist

+47 482 53 453

hilde.haustreis@bas.no

Havard Kvinnesland

Håvard Kvinnesland

Løsningsarkitekt

+47 926 92 076

haavard.kvinnesland@bas.no

Ida Andreassen

Ida Marlene Andreassen

Leder CRM

+47 902 25 146

ida.andreassen@bas.no

Janicke Kielland

Janicke Kielland

Leder HR og økonomi

+47 926 92 036

janicke.kielland@bas.no

Jenna Forsman

Jenna Forsman

Digital markedsfører

+47 452 22 393

jenna.forsman@bas.no

Jens Solberg

Jens Solberg

Løsningsselger

+47 934 28 754

jens.solberg@bas.no

Joachim Krogvold

Joachim Krogvold

Art Director

+47 976 73 799

Joachim.krogvold@bas.no

Karl Mikkelsen

Karl Henning Mikkelsen

Prosjektleder grafisk produksjon

+47 926 92 053

karl.mikkelsen@bas.no

Kim Olsen

Kim Olsen

Databaseansvarlig

+47 902 40 535

kim.olsen@bas.no

Ansatt no ansatt1 min

Kristin Ottinsen

Systemutvikler

+47 926 92 094

kristin.ottinsen@bas.no

Lena Angvik

Lena Angvik

Innholdsrådgiver

+47 993 01 193

lena.angvik@bas.no

Linda Haakonsen

Linda Haakonsen

Prosjektleder

+47 980 53 408

linda.haakonsen@bas.no

Line Nordby 2

Line Nordby

Løsningsselger

+47 952 26 506

line.nordby@bas.no

Liv Else Inci

Liv Else Steinkjer Inci

Administrasjon og økonomi

+47 926 92 047

liv.inci@bas.no

Live Brathen

Live Bråten

Prosjektleder Postens Flyttehjelp

+47 920 40 718

live.braten@bas.no

Lovise Misund

Lovise Olsen Misund

Designer

+47 478 32 484

lovise.misund@bas.no

Maria Sigstad

Maria Jiménez Sigstad

Analytiker

+47 960 42 287

maria.sigstad@bas.no

Marius Pedersen

Marius Pedersen

Frontend-utvikler

+47 902 82 211

marius.pedersen@bas.no

Martin Dokka

Martin Dokka

Løsningsselger

+47 911 87 069

martin.dokka@bas.no

Merete Lund

Merete Smith Lund

Prosjektleder

+47 926 92 092

merete.lund@bas.no

Mukhtar Mohamed

Mukhtar Mohamed

Driftstekniker

+47 416 31 689

mukhtar.mohamed@bas.no

Oddbjorg Berge

Oddbjørg Berge

Prosjektleder

+47 954 76 403

oddbjorg.berge@bas.no

Roy Sand

Roy Sand

Systemutvikler

+47 959 03 551

roy.sand@bas.no

Therese Aagaard

Therese Aagaard

Strategisk rådgiver

+47 913 33 654

therese.aagaard@bas.no

Tonje Solbakken

Tonje Solbakken

Strategisk rådgiver

+47 902 00 299

tonje.solbakken@bas.no

Tor Pettersen

Tor Even Pettersen

Frontend-utvikler

+47 406 07 729

tor.pettersen@bas.no

Trine Marcussen

Trine Marcussen

Fagansvarlig Marketing Automation

+47 926 92 011

trine.marcussen@bas.no

Trine Hansen

Trine Hansen

CRM-rådgiver

+47 926 92 035

trine.hansen@bas.no

Victoria Olsson min

Victoria Olsson

Løsningsselger

+47 986 42 126

victoria.olsson@bas.no

Vidar Ekstrom

Vidar Ekstrøm

Prosjektleder

+47 926 92 009

vidar.ekstrom@bas.no

Ansatt no ansatt1 min

Øystein Lekang

Løsningsarkitekt

+47 911 52 378

oystein.lekang@bas.no